Společnost

Vítejte na podpůrných stránkách společnosti NISA AIR, s.r.o., kde bychom vám, našim klientům, rádi představili možnost sezonního létání ve Spojených Státech Amerických, zejména ve státě Florida, kde v zimních měsících jsou velmi dobré podmínky pro provoz všeobecného letectví a to jak letadel, tak vrtulníků. K tomuto vám nabízíme vždy službu našeho instruktora, který vás celým pobytem provede bez ohledu na úroveň anglické komunikace a orientace ve vzdušném prostoru USA. Pro zájemce o získání validované licence pak poskytujeme kompletní poradenství a výukové semináře.

Společnost NISA AIR s.r.o. byla založena v roce 1996, jako dceřinná společnost dealera vrtulníků ROBINSON pro ČR, která na našem trhu působila již od roku 1992. Jedná se tak o nejdéle působící společnost na českém trhu v oboru lehkých pístových vrtulníků. Stále jsme jediným autorizovaným dealerem výrobce Robinson Helicopter Company z Torance v Kalifornii. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Od října 2015 se naše společnost přestěhovala do zcela nových moderních prostor, kde se se svým vybavením a kvalitním zázemím zařadila na nejvyšší příčku kvality v daném oboru. Specializujeme se na prodej vrtulníků Robinson, jejich profesionální servis (Part 145) a letový provoz včetně letecké školy. Součástí našeho areálu je i top restaurace s nabídkou nadstandardního ubytování v prostorných apartmánech (www.mg-restaurace.com).

Pro více informací navštivte hlavní web www.nisaair.cz